برنامه یکشنبه های حقوق عضویت در باشگاه مشتریان 6 مهر 1402
ناشر نمونه سال‌های 1393 و 1394 و 1397 جمهوری اسلامی ایران
عضویت در باشگاه مشتریان مجد

انتشارات مجد

انتشارات مجد از سال 1369 شروع به فعالیت کرده و دارای پروانه نشر دائمی به شماره 474 می باشد. این انتشارات به طور تخصصی در حوزه حقوق فعالیت داشته و در بسیاری از رشته های این علم مانند حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل، حقوق عمومی، حقوق مالکیت فکری، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین الملل، حقوق حمل و نقل، متون و اصول فقه و … کتاب منتشر کرده و در بعضی از موارد دارای ابتکار اولیه است.

تاکنون بیش از 1500 عنوان کتاب تخصصی در حوزه حقوق توسط مجد منتشر گردیده و بیش از 1300 حقوقدان با مجد همکاری داشته اند. تعداد دفعات انتشار کتاب های مجد از عدد 4000 گذشته و در مجموع تعداد کتاب های منتشر شده مجد فراتر از سه میلیون جلد می باشد.

ساختمان مرکزی مجد با نه طبقه واقع در میدان انقلاب، تقاطع خیابان منیری جاوید و خیابان شهدای ژاندارمری بوده و در مجموع با حدود 2000 متر دارای دفاتر اداری، سالن همایش، انبار، کتابفروشی، چاپخانه و صحافی می باشد.

آثار مجد علاوه بر انتشار چاپی به صورت الکترونیکی نیز با پلتفرم اختصاصی منتشر می گردد. عرضه آثار مجد علاوه بر کتاب کامل، شامل فروش بخش هایی از کتاب هم می شود.

سایت  www.majdpub.ir برای عرضه کتاب های چاپی و سایت www.majdpub.com برای عرضه بخشی از کتاب چاپی و کتاب های الکترونیکی در خدمت جامعه حقوقی کشور است.

فهرست به روز شده آثار منتشر شده در مجمع علمی و فرهنگی مجد از طریق لینک در دسترس می باشد:

https://www.majdpub.ir/Media/BookList/BookList.pdf

 

اطلاعیه های مجد

امکان خرید کتاب های الکترونیکی مجد

امکان خرید کتاب های الکترونیکی مجد پلتفرم های عمومی موجود در بازار کتاب مناسب کتاب های دانشگاهی نیستند...اخبار حقوقی

دیوان عالی کشور: شهادت کذب در دادسرا جرم است

طبق رای وحدت رویه هیات عمومی دیوان عالی کشور شهادت کذب در مرحله تحقیقات مقدماتی نزد دادسرا منطبق...