برنامه یکشنبه های حقوق عضویت در باشگاه مشتریان 6 مهر 1402
ناشر نمونه سال‌های 1393 و 1394 و 1397 جمهوری اسلامی ایران
عضویت در باشگاه مشتریان مجد

دفتر مطالعات و آموزش های حقوقی

 

  • بخش مطالعات

بخش مطالعات این دفتر به طرح های پژوهشی و علمی در حوزه حقوق می پردازد. نتیجه فعالیت این بخش در طول سال های گذشته، طراحی علمی و پژوهشی بیش از دویست و پنجاه عنوان کتاب و مقاله بوده که خوشبختانه مورد استقبال جامعه حقوقی قرار گرفته است.

در این بخش، از سال 1378 پرتال حقوقی مجد طراحی گردیده که در زمان خود، بی سابقه بوده است. ابداعاتی از قبیل طراحی کارت اعتباری قوانین جاری کشور و اعتبار بخشی معادل 180 هزار ثانیه یا 50 ساعت برای کاربران در شرایطی که پرداخت الکترونیکی وجود نداشت، حاصل تلاش این بخش می باشد. طرح پژوهشی پرتال حقوقی مجد در بیش از 1000 صفحه تدوین و اجرا گردید.

  • بخش آموزش

آموزش های حقوقی برای فعالان این حوزه اعم از قضات، وکلا، کارشناسان، دانشجویان و دیگر حقوقدانان و همچنین برای عموم مردم دارای اهمیت زیادی است. آموزش می تواند در راستای نقش آفرینی کتاب در انتقال دانش مؤثر باشد. بدین لحاظ، فعالیت آموزش با سرمایه نویسندگان مجد آغاز شد و ادامه خواهد داشت.

این بخش با استفاده از امکانات مناسب برای کلاس های حضوری در سالن همایش های مجد و همچنین آموزش های الکترونیکی با استفاده از پلتفرم اختصاصی وبینار در دو حوزه فعالیت خود را آغاز کرده است:

  • دوره ها و کارگاه های تخصصی حقوقی
  • دوره های آموزش حقوقی برای عموم

تاکنون در حوزه تخصصی، دوره ها و کارگاه های متعددی برگزار گردیده و مورد استقبال حقوقدانان قرار گرفته است. برای دوره های عمومی نیز برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.

خدمات معرفی دوره ها و ثبت نام توسط سایت فعالیت های حقوقی مجد www.majdpub.com ارائه می گردد.

تلفن مستقیم: 66479214

تلفن سانترال: 66495034 – 66963386 – 66412078  داخلی 3

 

اطلاعیه های مجد

امکان خرید کتاب های الکترونیکی مجد

امکان خرید کتاب های الکترونیکی مجد پلتفرم های عمومی موجود در بازار کتاب مناسب کتاب های دانشگاهی نیستند...اخبار حقوقی

دیوان عالی کشور: شهادت کذب در دادسرا جرم است

طبق رای وحدت رویه هیات عمومی دیوان عالی کشور شهادت کذب در مرحله تحقیقات مقدماتی نزد دادسرا منطبق...